Turime platų Samsung, LG, Sony televizorių, garso sistemų pasirinkimą. Siūlome savo paslaugas didmeninėms ir mažmeninės įmonėms.

Apie mus

Mūsų įmonė MB Tradefaktorius gimė po ilgametės patirties eksporto prekyboje. Įmonės tikslas, tiekti didmeninės, bei mažmeninės prekybos įmonėms, plataus vartojimo elektronikos gaminius iš visos Europos tokių žinomų gamintojų kaip „Samsung“, LG, „Sony“, „Panasonic“, „Dyson“, „Apple“, „Philips“ ir daugiau.

Kad įgyvendinti mūsų klientų ir partnerių lūkesčius, mes visada ieškome geriausių pasiūlymu visoje Europoje ir papildome savo pirkinių krepšelį naujausiais gamintojų tuo metu rinkoje siūlomais produktais. Be to, mes galime pasiūlyti ir kitas plataus vartojimo elektronikos prekes, tokias kaip Sony, Nintendo žaidimų konsolių, išmaniuosius Samsung,  Apple, Garmin laikrodžius, veiksmo kameras GoPro ir kitus panašius buitinės elektronikos prietaisus

Mes bendradarbiaujame su geriausiais jūros, oro ir kelių logistikos partneriais visoje Europoje, kurie gali užtikrinti saugu ir greita produktų pristatymą.

 MB Tradefaktorius kviečia bendradarbiauti ir tapti mūsų partneriais visas, dideles ir mažas, didmeninės ir mažmeninės prekybos įmones ir augti kartu.

Mes  pateiksime naujausius produktus už geriausią kainą. Lauksime jūsų!

                  

                 Produktų grupės su kuriomis mes dirbame:

  • Televizoriai                       
  • Audio / video
  • Buitine technika
  • Monitoriai
  • Mobilus telefonai
  • Kita buitinė elektronika

 

               Ačiū!